Spustili jsme pro vás webovou prezentaci

4. Říjen
2015

V oboru kovovýroby podnikáme celou řadu let, ale až nyní jsme se rozhodli zpracovat pro vás novou webovou prezentaci. Je určena naším zákazníkům, dodavatelům a všem naším příznivcům. Přečtěte si o tom, co vše na webu najdete.

Na webu naleznete spoustu informací o naší společnosti a službách, které poskytujeme. Podrobnější informace o historii, struktuře a obchodním zaměření společnosti si můžete přečíst v části O společnosti.
Zajímá vás co je u nás nového, na čem zrovna pracujeme či jaké změny se u nás udály? Navštivte stránku Aktuality, kde se dozvíte vše o aktuálním dění ve společnosti Kokeš steel group s.r.o.
Na novém webu prezentujeme celou řadu již realizovaných zakázek, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii na stránce Produkty.
Na stránce O výrobě popisujeme naše výrobní postupy, stroje a zařízení. Můžete si zde také prohlédnout fotogalerii CNC strojů a zařízení, které používáme ve výrobě.
Kontaktní a fakturační informace naleznete na stránce Kontakty. Ve spodní části webu najdete rychlé kontakty (email, telefon) a mapku, kde nás v Kopřivnici najdete.
 

Zpět na výpis

Proč spolupracovat s námi?

Kokeš Steel Group s.r.o. - přesnost a variabilita Přesnost a variabilita

díky nejmodernějšímu strojnímu vybavení a vysoce kvalifikované obsluze můžeme pružně a přesně reagovat na vaše požadavky

Kokeš Steel Group s.r.o. - výhodná cena Výhodná cena

jeden z nejvýhodnějších poměrů cena x výkon v našem kraji.

Kokeš Steel Group s.r.o. - Profesionalita Profesionalita

individuální přístup ke každému zákazníkovi a každé zakázce a garance dlouhodobé spolupráce.

Kokeš Steel Group s.r.o. - kvalita Kvalita

podložena vysokou odborností, certifikáty kvality a dlouholetými zkušenostmi se zárukou vaší spokojenosti.

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás!

Telefon
+420 774 598 078

Email
f.kokes@volny.cz

Všechny kontaktní informace