O výrobě

Jsme vybaveni dílnou umožňující manipulaci s břemeny až 1,5 tun těžkými a strojním zařízením umožňujícím strojní opracování dílů o maximálních rozměrech 1150 x 500 x 500 mm frézováním a dílů o max. průměrech 500 mm soustružením.

Provádíme broušení (vertikální, na kulato i na plocho), soustružení na CNC, svařování v ochranné atmosféře (CO2), frézování, řezání, frekvenční kalení, tepelné zpracování a pálení materiálů (i plazmou).

Dlouholeté zkušenosti, moderní a přesné strojní vybavení, kvalifikovaní pracovníci - to vše je zárukou kvality a dodržování termínů dodávek. Pro každého zákazníka jsme připraveni nabídnout několik variant řešení, technologií a dodávku výrobků pro konkrétní akci. Máme bohaté zkušenosti s přímými dodávkami a exportem výrobků nejen českým zákazníkům, ale také zákazníkům ze Slovenska, Francie, Německa a Ruska. Samozřejmostí pro nás je i certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2008 a také výhodná cena zakázky se zárukou vaší spokojenosti.

 

Popis některých CNC strojů

CNC obráběcí centrum Mori Seiki DMC 1150

Stroj disponuje řídícím systémem Sinumerik 840D, nástrojovou a obrobkovou sondou Renishaw a zásobníkem na 32 nástrojů. Pojezdy - osa X 1150 mm, osa Y 500 mm, osa Z 500 mm. Stroj je schopen obrábět litinu, ocel a slitiny hliníku.

CNC soustruh Mori Seiki CTX 510

Stroj disponuje řídícím systémem Sinumerik 840D a poháněnými nástroji. Průměr obrábění je max. 350 mm a délka max. 1000 mm. Stroj je schopen obrábět litinu, ocel a slitiny hliníku.

CNC soustruh DMG Mori CLX 450

Stroj umožňuje kompletní obrábění složitých dílů díky ose Y. Dosahuje vyšší efektivity díky obrábění s podavačem tyčí. Disponuje kompaktní konstrukcí s velkou pracovní plochou pro obrábění přizpůsobených dílů. 3D ovládání s 19" multidotykovým ovládacím panelem.

Pásová pila ARG 330 CF-NC automat

Plně automatizovaná pásová pila s CNC řízením nachází uplatnění při dělení velkých sérií i v těch nejtěžších a non stop provozech. A to i těžkých obrobků větších průřezů.

5-osá CNC fréza DMG Mori CMX 70U

Rozšířili jsme náš strojový park o novou 5-ti osou frézu DMG MORI CMX 70U. Tento stroj představuje zástupce třetí generace této řady vertikálních obráběcích center. Můžeme tak našim zákazníkům nabídkout obrábění těžších a rozměrnějších kovových částí.

 

Strojový park je neustále rozšiřován o nové modernější CNC stroje a zařízení.

Podívejte se na ukázky naších produktů.

Stroje a zařízení

 • 5-osá CNC fréza DMG Mori CMX 70U
 • CNC obráběcí centrum DMC 1150
 • CNC soustruh Mori seiki CTX 510
 • CNC soustruh DMG Mori CLX 450
 • CNC vertikální obráběcí centrum YMC NXV 1020A
 • Pásová pila ARG 330 CF-NC automat
 • 3D měřící stroj Zeiss Contura typ Calypso
 • Soustruhy 16K20 a SV 18R
 • Sloupové vrtačky VR4 a BK 25 AL
 • Bruska Chevalier 400 x 800mm
 • Měřidlo Zoller

 

 

  

Prohlédněte si fotky z výroby

Proč spolupracovat s námi?

Kokeš Steel Group s.r.o. - přesnost a variabilita Přesnost a variabilita

díky nejmodernějšímu strojnímu vybavení a vysoce kvalifikované obsluze můžeme pružně a přesně reagovat na vaše požadavky

Kokeš Steel Group s.r.o. - výhodná cena Výhodná cena

jeden z nejvýhodnějších poměrů cena x výkon v našem kraji.

Kokeš Steel Group s.r.o. - Profesionalita Profesionalita

individuální přístup ke každému zákazníkovi a každé zakázce a garance dlouhodobé spolupráce.

Kokeš Steel Group s.r.o. - kvalita Kvalita

podložena vysokou odborností, certifikáty kvality a dlouholetými zkušenostmi se zárukou vaší spokojenosti.

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás!

Telefon
+420 774 598 078

Email
f.kokes@volny.cz

Všechny kontaktní informace