O společnosti

Kokeš Steel Group s.r.o. je ryze česká společnost s více než 20 letou tradicí. Podnikání v oboru obrábění kovů na živnostenský list započalo v roce 1992. V roce 2011 byla založena společnost s ručením omezeným. Zakladatelem společnosti je František Kokeš. V současnosti jsou jednately společnosti Martin Kokeš a Pavlína Žídková. Ve společnosti je momentálně zaměstnáno přibližně 20 zaměstnanců a dosahovaný roční obrat činí 20 mil. Kč.

Oficiální sídlo společnosti je na adrese Opavská 214/165, 74721, Kravaře. Na této adrese také provozujeme penzion Slanina, do kterého vás srdečně zveme. V roce 2017 firma zakoupila nový areál na adrese Antonína Vaška 78, Háj ve Slezsku, kde se provozuje činnost kovovýroby i v současné době.

Společnost Kokeš Steel Group s.r.o. se zaměřuje na opracování kovových materiálů a výrobu komponent pro dmychadla, čerpadla a technologická zařízení. Hlavním zaměřením jsou dodávky kusových ocelových dílů (komplexní výroba včetně nákupu materiálu, svařování, tepelné úpravy, obrábění, povrchových úprav a montáže na základě zákazníkem dodané dokumentace, nebo v kooperaci s externími konstrukčními kancelářemi).

Nabízíme opracování na několika CNC obráběcích centrech a samostatnou kovovýrobu. Ve výrobě používáme přesné CNC obráběcí centra (např. DMC 1150), CNC soustruhy (Mori Seiki CTX 510 a CLX 450), 5-osé frézovací centrum DMG Mori CMX 70U, 3D souřadnicový měřící stroj (Zeiss Contura), soustruhy (16K20, SV 18 R), brusky (Chevalier, BPV 300, BUB 32/1000), frézky, vrtačky (VR4, BK 25 AL) a další stroje a zařízení.

Dlouholeté zkušenosti, moderní a přesné strojní vybavení, kvalifikovaní pracovníci - to vše je zárukou kvality a dodržování termínů dodávek. Pro každého zákazníka jsme připraveni nabídnout několik variant řešení, technologií a dodávku výrobků pro konkrétní akci. Máme bohaté zkušenosti s přímými dodávkami a exportem výrobků nejen českým zákazníkům, ale také zákazníkům ze Slovenska, Francie, Německa, Anglie, Číny a Ruska. Samozřejmostí pro nás je i certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2008 a také výhodná cena zakázky se zárukou vaší spokojenosti.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

 

Provozujeme i penzion Slanina

Rádi bychom vás pozvali do našeho penzionu nacházejícího se v malebném městečku Kravaře ve Slezsku.

  • Ubytování až pro 15 osob v 5 pokojích
  • Parkování střežené kamerami a wifi zdarma
  • Restaurace s kuřáckou i nekuřáckou částí
  • Společenský sál a vinárna
  • Venkovní posezení s dětským hřištěm

 

Přejít na web penzionu

Ze společnosti

Proč spolupracovat s námi?

Kokeš Steel Group s.r.o. - přesnost a variabilita Přesnost a variabilita

díky nejmodernějšímu strojnímu vybavení a vysoce kvalifikované obsluze můžeme pružně a přesně reagovat na vaše požadavky

Kokeš Steel Group s.r.o. - výhodná cena Výhodná cena

jeden z nejvýhodnějších poměrů cena x výkon v našem kraji.

Kokeš Steel Group s.r.o. - Profesionalita Profesionalita

individuální přístup ke každému zákazníkovi a každé zakázce a garance dlouhodobé spolupráce.

Kokeš Steel Group s.r.o. - kvalita Kvalita

podložena vysokou odborností, certifikáty kvality a dlouholetými zkušenostmi se zárukou vaší spokojenosti.

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás!

Telefon
+420 774 598 078

Email
f.kokes@volny.cz

Všechny kontaktní informace